שלום אורח

  • כיצד נרשמים? בעמוד הראשי של האתר ישנו מקום להרשמה לגולש חדש.ממלאים את כתובת המייל בוחרים סיסמה ורושמים אותה שוב לאימות,ממשיכים למלא פרטים אישיים וזהו.מאותו רגע אתם נחשבים לחברים באתר ויכולים להמשיך לגלוש חופשי.

 

· השימוש באתר עולה כסף?  השימוש בכל האתר הוא חינם.

 

 

· למה חשוב למלא כתובת מייל אמיתית וחוקית?  לאחר הרישום הראשוני תקבל קוד אישור למייל שעליך ללחוץ עליו על מנת לאשר את המייל ולגלוש באופן מלא באתר.

 

 

 · שכחתי שם משתמש וסיסמה.  במידה ושכחתם שם וסיסמה יש ללחוץ על הקישור שכחתי סיסמה בעמוד הראשי למלא כתובת מייל והסיסמה תשלח אלכם לכתובת המייל.  

 

· כיצד משנים פרטים אישיים בכרטיס?  על מנת לשנות פרטים בפרופיל יש להיכנס לערוך כרטיס לשנות וולחוץ אישור.

 

·  האם הפרטים האישיים שמילאתי בהרשמה גלויים לכל? ממש לא! פרטים אישיים כמו טלפון,מייל,סיסמה,שם משפחה לא מופיעים בפרופיל אלא אם כן החלטתם לשלוח אותם בעצמכם בהודעה.

 

 

 · כיצד מוסיפים תמונות לפרופיל? נכנסים לערוך כרטיס ובתחתית הדף ישנו מקום להעלאת עד שלוש תמונות

 

 

· כיצד אוכל להקפיא או לבטל את הפרופיל? יש להיכנס לערוך כרטיס ובתחתית העמוד יש מקום להקפאה או לביטול הכרטיס.

 

אודות | טיפים לדייט | מומלצים | פרשת השבוע | שאלות ותשובות | תקנון | צור קשר

Jewdate הוא מאתרי ההכרויות המתקדמים ברשת בתחום השידוכים והכרויות לדתיים - מדובר למעשה במערכת הכרויות מתקדמת המעוצבת בסגנון קליל ומודרני ידידותי מאוד לגולש (וכתרשמו תבינו בדיוק למה הכוונה...) עם מערכת של צ'טים ווידאו ליצירת קשר אונליין, כולל מסנג'ר המאפשרת פניות למשתמשים באופן קל וקיום שיח שוטף ונוח. המערכת פותחה בצורה המתקדמת ביותר על מנת למצוא שידוכים והכרויות לדתיים בהתאמה הדדית לפי הקריטריונים שסיפקתם. מערכת הוידאו צ'ט פותחה על מנת שתהליך הסינון יהיה קל ופשוט יותר על מנת להפוך לאתר המוביל בתחום שידוכים והכרויות לדתיים.

                              * נציין ונאמר כי השימוש באתר הוא חינמי לגמרי, שיהיה בהצלחה ובאהבה!