שלום אורח

טיפים לדייט

טיפים לדייט ראשון

לפני דייט

1- אקסים: הימנעו מלדבר על אקסים בפגישה הראשונה. אין מצב מלצאת משיחה על אקס בצורה טובה ובטחלא בפגישה הראשונה. קודם כל האדם שאיתכם לא צריך לשמוע על אדם שלישי שהוא לא מכיר. מה זה אמור לעניין אותו? בכל אופן מה שתגידו על האקס אם זה דברים שליליים שלא מוציאים אתכם טוב ואם זה דברים חיוביים שיכולים ליצור רושם שעדיין לא התגברתם עליו יוציאו אתכם לא טוב.

2- אכלו לפני הדייט: אל תגיעו רעבים לדייט. רעב גורם לעצבנות ואנחנו לא רוצים להיות עצבניים בפגישה ,נכון?

3- בירור יתר: אל תשאלו יותר מידי שאלות ותבררו ותבררו לפני הפגישה הראשונה כך שזמן ההכרות הטלפונית תמשך מעל לכמה ימים. זה מוציא את החשק להיפגש ומאבד את המומנטום של שיחה ראשונה טובה במידה והייתה. תשאלו שאלות על קווים כללים ואם יש קליק בשיחה תקבעו פגישה.

4- בחירת מקום המפגש - המקום צריך להיות לא רועש מידי לשיחה ומצד שני ניתן לפעמים לגוון למקום קצת יותר לא שיגרתי מאשר בית קפה. בכל אופן תשתדלו לא ללכת יותר מידי לאותו מקום שבו היה לכם דייטים לא מוצלחים - משנה מקום משנה מזל.

5-  מראה חיצוני - השקיעו במראה חיצוני.כשתתלבשו יפה ותשקיעו גם הרגשתכם הכללית תהיה הרבה יותר טובה ותגיעו באוירה טובה יותר לדייט.

6-  ציפיות - קחו את הפגישה בצורה קלילה ונוחה. אל תגדילו ציפיות ואל תאמרו לעצמכם אני הולך להכיר עכשיו את בעלי/אישתי לעתיד. אם זה יקרה יופי.ואם לא מקסימום הכרתם אדם חדש.

במהלך הדייט

1-      לא לאחר - להגיע לדייט בזמן או לפני הזמן- איחור בפגישה הראשונה לא עושה רושם טוב ולא צריך להסביר למה.

2-      תיקשור - נסו להתעניין באדם שמולכם ונסו ליצור נושאי שיחה משותפים. אף אחד לא אוהב רגעי שתיקה ארוכים בדייט.

3-      תהיו אמיתיים - אל תנסו לספר מה שאתם חושבים שהצד השני ירצה לשמוע. תהיו אמיתיים.

4-      אל תפריזו בבדיחות - הומור זה דבר טוב אבל כשזה בא במידה במייוחד בפגישה הראשונה

5-      כבוד - תכבדו את הצד שמולכם - תהיו מנומסים גם אם אתם חושבים שאין מצב להמשיך לפגישה נוספת. תתנהגו לאחרים בדיוק כפי שהייתם רוצים שיתייחסו אליכם.

6-      הקשיבו - התעננינו בצד השני והקשיבו לו. אל תדברו ותדברו בלי הפסקה.

לאחר הדייט

1-צילצל או לא? אל תשחקו משחקי כבוד . אם היה לכם דייט מוצלח תתפסו אומץ וצרו קשר. אם לצד השני גם היה נחמד הוא ישמח שהתקשרתם ואם לא אז המשיכו הלאה.

2- היו מנומסים - גם אם הפגישה לא הייתה מוצלחת ואתם לא מעוניינים להמשיך לדייט נוסף היו מנומסים ואמרו לא בצורה יפה ומנומסת מבלי לפגוע. לאף אחד לא נעים לשמוע לא.

3-אופטימיות - גם אם לא הלך לא להתייאש.אז הכרתם אדם חדש. תזכרו שמכל פגישה אתם לומדים על עצמכם וכל מה שאתם צריכים ונכון לכם. כל פגישה מקרבת אתכם לבן הזוג המיוחל- מספיקה הצלחה אחת. לא צריך יותר מזה.

* נפגשים לדייט? הנה עוד כמה טיפים חשובים שיסייעו לכם.

אודות | טיפים לדייט | מומלצים | פרשת השבוע | שאלות ותשובות | תקנון | צור קשר

Jewdate הוא מאתרי ההכרויות המתקדמים ברשת בתחום השידוכים והכרויות לדתיים - מדובר למעשה במערכת הכרויות מתקדמת המעוצבת בסגנון קליל ומודרני ידידותי מאוד לגולש (וכתרשמו תבינו בדיוק למה הכוונה...) עם מערכת של צ'טים ווידאו ליצירת קשר אונליין, כולל מסנג'ר המאפשרת פניות למשתמשים באופן קל וקיום שיח שוטף ונוח. המערכת פותחה בצורה המתקדמת ביותר על מנת למצוא שידוכים והכרויות לדתיים בהתאמה הדדית לפי הקריטריונים שסיפקתם. מערכת הוידאו צ'ט פותחה על מנת שתהליך הסינון יהיה קל ופשוט יותר על מנת להפוך לאתר המוביל בתחום שידוכים והכרויות לדתיים.

                              * נציין ונאמר כי השימוש באתר הוא חינמי לגמרי, שיהיה בהצלחה ובאהבה!